ECQ-E1225KF by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECQ-E1225KF
Panasonic
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18.5 X 7 X 15mm) Radial 15mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECQE1225KF
Part No:
ECQ-E1225KF
Voltage:
100 VDC
Capacitance Value:
2.2 uF
Tolerance:
10 %
Size:
18.5 x 7 x 15 mm