ECW-FE2W474J by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECW-FE2W474J
Panasonic
Cap Film 0.47uF 450V PP 5% (17.5 X 6 X 11.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION