EEE-HAE100WAR by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
EEE-HAE100WAR
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 10uF 25V 20% (4 X 5.4mm) SMD 22mA 1000h 105°C Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: EEEHAE100WAR
Part No:
EEE-HAE100WAR
EAR99
2000
Capacitance Value:
10 uF
Tolerance:
20 %
Operating Temperature:
-40 to 105 °C
Size:
4 x 5.4 mm
Voltage:
25 VDC