ERJ-14NF5100U by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-14NF5100U
Panasonic
Res Thick Film 1210 510 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJ14NF5100U
Part No:
ERJ-14NF5100U
Resistance Value:
510 Ohm
Tolerance:
1 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C