ERJ-3GEYJ750V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-3GEYJ750V
Panasonic
Res Thick Film 0603 75 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJ3GEYJ750V
Part No:
ERJ-3GEYJ750V
Resistance Value:
75 Ohm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C