ERJ-8ENF1213V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-8ENF1213V
Panasonic
Res Thick Film 1206 121K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJ8ENF1213V
Part No:
ERJ-8ENF1213V
Resistance Value:
121 KOhm
Tolerance:
1 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C
Packaging:
Tape and Reel
IN STOCK: 2,201
Ships today, if you order in
Buy all 2,201 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000