FTD80-13-TL by panduit
Image is representational - see mfr. specs
FTD80-13-TL
Panduit
Polypropylene insulated ferrules – twin wire blue DIN end sleeve, 14 AWG (2.5mm²), 0.51"(13.0mm) pin length.