LCC10-14JAWF-L by panduit
Image is representational - see mfr. specs
LCC10-14JAWF-L
Panduit
Lug Terminal 10AWG 39.6mm 10.7mm Tin
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Two-hole, long barrel lug with window, #10 AWG wire, 1/4 stud hole, .50 — .63 hole spacing, 90° angle tongue.