RC-22S2000 by phoenix contact
Image is representational - see mfr. specs
RC-22S2000
Phoenix Contact
Crimp contact - rolled - Single contact - contact diameter: 1 mm - crimp range: 0.22 mm² ... 0.56 mm²
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION