REL-MR-48DC/21HC by phoenix contact
Image is representational - see mfr. specs
REL-MR-48DC/21HC
Phoenix Contact
Relay, 1 Form C (no/nc), 48 V (DC), 5520 Ω, 50 A, 250 V (DC), 250 V (AC), Monostable, 2834821
DESCRIPTION