PC792C-1C-C1-24C-N-X by picker components
Image is representational - see mfr. specs
PC792C-1C-C1-24C-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 50A - Coil: 24VDC@1.8W - Dust Cover - Plastic Bracket - Quick Connects
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Accessories
DESCRIPTION