CMI-9705-0380-SMT-TR by same sky®’s
Image is representational - see mfr. specs
CMI-9705-0380-SMT-TR
Same Sky®’s
9.7 mm - 3 Vdc - 80 dB - Surface Mount - Driving Circuit - Magnetic Audio Indicator Buzzer
RoHS Compliant
reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The CMI-9705-0380-SMT-TR is buzzers indicator with dimensions: 0.382" L x 0.382" W x 0.224" H (9.70mm x 9.70mm x 5.70mm). Operating temperature range is from -40°C to 85°C.
Search Keywords: CMI97050380SMTTR
Supplier:
Same Sky®’s
Part No:
CMI-9705-0380-SMT-TR
COO:
CN
ECCN:
EAR99
750
Package Type:
reel
Minimum Operating Supply Voltage:
2970VDC
Maximum Operating Supply Voltage:
5966VDC