CMI-9705-0380-SMT-TR
Same Sky®’s9.7 mm - 3 Vdc - 80 dB - Surface Mount - Driving Circuit - Magnetic Audio Indicator Buzzer
DESCRIPTION
The CMI-9705-0380-SMT-TR is buzzers indicator with dimensions: 0.382" L x 0.382" W x 0.224" H (9.70mm x 9.70mm x 5.70mm). Operating temperature range is from -40°C to 85°C.