IEGH66-1-62-24.0-A-21-V by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IEGH66-1-62-24.0-A-21-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 2 Pole - 24A - 250VAC - 50/60Hz Long Delay - Lever Actuator - Panel Mount.