IUG6-1-51-2.50-01 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IUG6-1-51-2.50-01
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 2.5A
DESCRIPTION
Search Keywords: IUG615125001
Part No:
IUG6-1-51-2.50-01
Voltage Rating:
277 VAC
Number of Poles:
1
Current Rating:
2.5 A
Operating Temperature:
-40 to 85 °C