IUG6-1-51-7.50-01 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IUG6-1-51-7.50-01
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 1 Pole - 7.5A - 80VDC - DC Short Delay - Lever Actuator - Panel Mount. ...