IUG666-1-61-40.0-01 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IUG666-1-61-40.0-01
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 40A 277VAC
DESCRIPTION
Search Keywords: IUG66616140001
Part No:
IUG666-1-61-40.0-01
3
IN STOCK: 1
Ships today, if you order in
Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 3