IUGN66-1-62-30.0 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IUGN66-1-62-30.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 2 Pole - 30A - 250VAC - 50/60Hz Long Delay - Toggle Actuator - Panel Mount.