IULNK1-1-53-70.0 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IULNK1-1-53-70.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 70A - 80V DC - 1 Pole - Toggle.