TE40A2402B01
SL Power / Advanced EnergyAC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter - Fixed Blade / Multi-Blade (Sold Separately) Input - 90 to 264VAC - 1.7A 24VDC - 41W - 57" (1.45m).