284XDXC-120A by struthers-dunn
284XDXC-120A
Struthers-Dunn
Electromechanical Relay 120VAC 7.36KOhm 10A 4PDT (27.5x41x42)mm Socket Power Relay
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION