EMK107BJ105KA-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
EMK107BJ105KA-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1uF ±10% - 16VDC - X5R - 0603 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: EMK107BJ105KAT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
EMK107BJ105KA-T
Alias/AKA:
CEEMK107BJ105KA-T
COO:
CN
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
12227uF
Voltage:
162253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%