EMK105BJ105KV-F by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
EMK105BJ105KV-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1uF ±10% - 16VDC - X5R - 0402 - Tape&Reel ...
DESCRIPTION
Search Keywords: EMK105BJ105KVF
Part No:
EMK105BJ105KV-F
EAR99
10000
Capacitance Value:
12227uF
Voltage:
162253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%