GMK316BJ106KL-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
GMK316BJ106KL-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10uF ±10% - 35VDC - X5R - 1206 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: GMK316BJ106KLT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
GMK316BJ106KL-T
Alias/AKA:
CEGMK316BJ106KL-T
COO:
MY
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
102227uF
Voltage:
352253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%