GMK325BJ106MN-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
GMK325BJ106MN-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10uF ±20% - 35VDC - X5R - 1210 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: GMK325BJ106MNT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
GMK325BJ106MN-T
Alias/AKA:
CEGMK325BJ106MN-T
COO:
MY
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
102227uF
Voltage:
352253VDC
Package/Case:
Tolerance:
202252%