L2K110BJ474KA-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
L2K110BJ474KA-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic Array 0.47uF 10V X5R 10% 0504 Pad SMD 2 Capacitor 85°C T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: L2K110BJ474KAT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
L2K110BJ474KA-T
Alias/AKA:
CEL2K110BJ474KA-T
COO:
JP
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
Reel
Dielectric:
X5R
Material:
Ceramic
Dimension:
1.4 x 1 x 0.8 mm
Case Style:
Ceramic Chip
Capacitance Value:
0.47 uF