TMK316BBJ226ML-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
TMK316BBJ226ML-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 22uF ±20% - 25VDC - X5R - 1206 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: TMK316BBJ226MLT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
TMK316BBJ226ML-T
Alias/AKA:
CETMK316BBJ226ML-T
COO:
KP
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
222227uF
Voltage:
252253VDC
Package/Case:
Tolerance:
202252%