C1005C0G1E821J by tdk corporation
Image is representational - see mfr. specs
C1005C0G1E821J
TDK Corporation
Cap Ceramic 820pF 25V C0G 5% SMD 0402 125°C
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: C1005C0G1E821J
Supplier:
TDK Corporation
Part No:
C1005C0G1E821J
COO:
CN
ECCN:
EAR99
10000
Package Type:
Reel
Capacitance Value:
820 pF
Voltage:
25 VDC
Package/Case:
0402
Tolerance:
5 %