CKCL22X7R1H102M085AA
CKCL22X7R1H102M085AA
In Stock: 0
Minimum Order: 4,000
VIEW PRODUCT
CKCL22X7R1H102M by tdk corporation
CKCL22X7R1H102M
TDK Corporation
Cap Ceramic Array 0.001uF 50V X7R 20% 0805 Pad SMD 2 Capacitor 125C T/R
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: CKCL22X7R1H102M
Part No:
CKCL22X7R1H102M
HTS:
4000
Package Type:
Reel
Life Cycle:
Discontinued & Replaced
  This product is discontinued, but still in stock
IN STOCK: 43
Ships today, if you order in
Buy all 43 in-stock or the regular minimum order quantity of 443