MMZ2012S800AT000
MMZ2012S800AT000
In Stock: 0
Minimum Order: 4,000
VIEW PRODUCT
MMZ2012S800A by tdk corporation
Image is representational - see mfr. specs
MMZ2012S800A
TDK Corporation
Ferrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 800mA 100mOhm DCR 0805
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: MMZ2012S800A
Supplier:
TDK Corporation
Part No:
MMZ2012S800A
COO:
CH
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
REEL
Impedance:
80 Ohm
Family:
MMZ
Case Size:
0805
Maximum DC Current:
800 mA
Dimension:
2.2 x 1.45 x 1.05 mm
Life Cycle:
Discontinued & Replaced
  This product is discontinued, but still in stock
IN STOCK: 650
Ships today, if you order in
Buy all 650 in-stock or the regular minimum order quantity of 4000