MMZ2012S800AT000
TDK CorporationFerrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 800mA 100mOhm DCR 0805
RoHS Compliant
Reel Packaging
Discontinued
DESCRIPTION
Ferrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 800mA 100mOhm DCR 0805
Search Keywords: MMZ2012S800AT000
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
TDK Corporation
Part No:
MMZ2012S800AT000
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
Reel Pack:
4000
Package Type:
Reel
Dimension:
2.2 x 1.45 x 1.05 mm
Maximum DC Current:
800 mA
Case Size:
0805
Family:
MMZ
Impedance:
80 Ohm