MPZ1608S600ATAH0
MPZ1608S600ATAH0
In Stock: 0
Minimum Order: 4,000
VIEW PRODUCT
MPZ1608S600A by tdk corporation
Image is representational - see mfr. specs
MPZ1608S600A
TDK Corporation
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 3.5A 20mOhm DCR 0603
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: MPZ1608S600A
Supplier:
TDK Corporation
Part No:
MPZ1608S600A
COO:
JP
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
REEL
Impedance:
60 Ohm
Dimension:
1.75 x 0.95 x 0.75 mm
Family:
MPZ
Maximum DC Current:
3.5 A
Case Size:
0603
Life Cycle:
Discontinued & Replaced
  This product is discontinued, but still in stock
IN STOCK: 17
Ships today, if you order in
Buy all 17 in-stock or the regular minimum order quantity of 4000