DRB120-24-3-A0 by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
DRB120-24-3-A0
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 120W - 24 VDC - Input: 350 to 575VAC 3Phase ...
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The TDK-LAMBDA DRB120-24-3-A0 is a reliable DIN Rail AC-DC Power Supply designed for industrial applications. With a power output of 120W and an output voltage of 24VDC, this power supply is ideal for powering various electronic devices and equipment. It has a wide input range of 350 to 575VAC 3Phase, making it suitable for use in a variety of electrical systems. Trust the TDK-LAMBDA DRB120-24-3-A0 to provide efficient and stable power for your industrial needs.