CRG1206F120R by te connectivity / neohm brand
Image is representational - see mfr. specs
CRG1206F120R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 120 ohm (+/-) 1% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
DESCRIPTION