PM-17DY-12 by te connectivity / p-b brand
PM-17DY-12
TE Connectivity / P&B Brand
Electromechanical Relay 12VDC 30Ohm 25A 4PDT (86.1x67.31x68.83)mm Flange Heavy Duty Relay
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION