103002A01F060
Woodhead / MolexCable Assembly Pigtail 1.83m 16AWG Circular 3 POS M Mini-Change®
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Cable Assembly Pigtail 1.83m 16AWG Circular 3 POS M Mini-Change®
Search Keywords: 103002A01F060
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Woodhead / Molex
Part No:
103002A01F060
Alias/AKA:
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
IN STOCK: 18
Can Ship immediately
Minimum Order Quantity: 3
Factory Lead-Time 9 Weeks
Qty
Unit Price
3
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
Power Relay 120VAC 30A 3PDT (( 80.26mm 59.69mm)) Flange Mount
Thumbwheel Switch
608-8T2E
MODEL 608 TAP SWITCH 100A 300V
The 21.311.1253.0 is a divisible PC board terminal strip.
Feed-through terminal block - nom. voltage: 800 V - nominal current: 24 A - connection met...