104000A01F120
Woodhead / MolexCable Assembly Pigtail 3.66m 16AWG Circular 4 POS F Mini-Change®
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Cable Assembly Pigtail 3.66m 16AWG Circular 4 POS F Mini-Change®
Search Keywords: 104000A01F120
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Woodhead / Molex
Part No:
104000A01F120
Alias/AKA:
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
IN STOCK: 251
Can Ship immediately
Minimum Order Quantity: 2
Factory Lead-Time 9 Weeks
Qty
Unit Price
2
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
RECEPT,PIDG FASTON 22-18 110
SC110E
Audio 30VDC/30VAC 120VDC/120VAC 10mA 50dBA/63dBA 1600Hz to 2200Hz Screw Panel Mount
Insulated Banana Plug - Giant - 3/4" Contact - 25 Amps - 2kV - Solder Well Wiring - Red.
ABC-1-1/4
Fuse Miniature Fast Acting 1.25A 250V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Ceramic CSA/UL
Solder - Wire - Sn60Pb40 3.3% (66 Core)/44 1.50mm (0.062in) - 1 lb Spool