JMK107BJ106MA-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
JMK107BJ106MA-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10uF ±20% - 6.3VDC - X5R - 0603 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: JMK107BJ106MAT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
JMK107BJ106MA-T
Alias/AKA:
CEJMK107BJ106MA-T
COO:
CN
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
102227uF
Voltage:
6.32253VDC
Package/Case:
Tolerance:
202252%