LMK325ABJ107MM-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
LMK325ABJ107MM-T
Taiyo Yuden
Ceramic Capacitor - 100µF - (+/-) 20% - 10V - 85°C - 1210 (3225 Metric) Package - Surface Mount.
DESCRIPTION
Search Keywords: LMK325ABJ107MMT
Part No:
LMK325ABJ107MM-T
Alias/AKA:
CELMK325ABJ107MM-T
COO:
JP
ECCN:
EAR99
500
Package Type:
REEL
  Possible Replacement options available.  See Alternatives
IN STOCK: 23
Ships today, if you order in
Buy all 23 in-stock or the regular minimum order quantity of 500