UMK212BJ105KG-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
UMK212BJ105KG-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1uF ±10% - 50VDC - X5R - 0805 - Tape&Reel ...
DESCRIPTION
Search Keywords: UMK212BJ105KGT
Part No:
UMK212BJ105KG-T
Alias/AKA:
CEUMK212BJ105KG-T
COO:
CN
ECCN:
EAR99
3000
Capacitance Value:
12227uF
Voltage:
502253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%