UMK107BJ105KA-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
UMK107BJ105KA-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1uF ±10% - 50VDC - X5R - 0603 - Tape&Reel ...
DESCRIPTION
Search Keywords: UMK107BJ105KAT
Part No:
UMK107BJ105KA-T
Alias/AKA:
CEUMK107BJ105KA-T
COO:
CN
ECCN:
EAR99
4000
Capacitance Value:
12227uF
Voltage:
502253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%