C1005C0G1E821J
TDK CorporationCap Ceramic 820pF 25V C0G 5% SMD 0402 125°C
RoHS Compliant
Reel Packaging
Discontinued
DESCRIPTION
Cap Ceramic 820pF 25V C0G 5% SMD 0402 125°C
Search Keywords: C1005C0G1E821J
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
TDK Corporation
Part No:
C1005C0G1E821J
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Reel Pack:
10000
Package Type:
Reel
Capacitance Value:
820 pF
Voltage:
25 VDC
Package/Case:
0402
Tolerance:
5 %