CKCA43C0G1H220K100AA
CKCA43C0G1H220K100AA
In Stock: 0
Minimum Order: 2,000
VIEW PRODUCT
CKCA43C0G1H220K by tdk corporation
Image is representational - see mfr. specs
CKCA43C0G1H220K
TDK Corporation
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 10% 1206 SMD 4 Capacitor 125°C T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: CKCA43C0G1H220K
Supplier:
TDK Corporation
Part No:
CKCA43C0G1H220K
COO:
JP
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
Reel
Family:
CKCA43
Dimension:
3.2 x 1.6 x 1 mm
Capacitance Value:
22 pF