MMZ2012S800A
TDK CorporationFerrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 800mA 100mOhm DCR 0805
DESCRIPTION
Ferrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 800mA 100mOhm DCR 0805
Search Keywords: MMZ2012S800A
SPECIFICATIONS
IN STOCK: 650
Ships today, if you order in
Buy all 650 in-stock or the regular minimum order quantity of 4000