MPZ1608S600A
TDK CorporationFerrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 3.5A 20mOhm DCR 0603
DESCRIPTION
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 3.5A 20mOhm DCR 0603
Search Keywords: MPZ1608S600A
SPECIFICATIONS
IN STOCK: 17
Ships today, if you order in
Buy all 17 in-stock or the regular minimum order quantity of 4000