HFW1201G01M
TE Connectivity / CII BrandGeneral Purpose Relay - DPDT (2 Form C) - 75mA 12VDC Coil - 2A Contact - 28VDC Switching - Non Latching Coil - PC Pin Termination. ...
DESCRIPTION
Product Highlights:
- HFW Half-Size Relay Series
- Input Voltage = 12 VDC