MS3475W14-19S
TE Connectivity / DeutschConn Miniature Circular SKT 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port Automotive
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Conn Miniature Circular SKT 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port Automotive
Search Keywords: MS3475W1419S
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
TE Connectivity / Deutsch
Part No:
MS3475W14-19S
Alias/AKA:
MS3475W14-19SN
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Life Cycle:
Discontinued
This product is discontinued, but still in stock
IN STOCK: 9
Ships today, if you order in
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
D-104-31
Connector Terminals Solder Sleeve Shield Terminator Cross-Linked Modified Polyvinylidene F...
PXD200
PDU Outlet Strip 250V 10A
ST63-1-00
AU1201
Spark Quenchers - 0.1µF - 120 Ohm - 250 VAC
Heat Shrink Tubing - Highly Flame-Retardant - 2:1 - 1.6 mm - Black.