RR03J10KTB by te connectivity / neohm brand
Image is representational - see mfr. specs
RR03J10KTB
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Power Resistors - 10 Kohm (+/-) 5% - 3W - 750V - 330ppm/°C - Through Hole - 15mm x 5mm dia
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION