MTCP-122-20S by te connectivity / raychem brand
Image is representational - see mfr. specs
MTCP-122-20S
TE Connectivity / Raychem Brand
Socket Insert - 20 Position - 20 to 22 AWG - Removable Contact - Polyethylene - Thermoplastic - Crimp Contact Termination. ...
RoHS Compliant
Pack Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: MTCP12220S
Supplier:
Part No:
MTCP-122-20S
COO:
MX
ECCN:
EAR99
1
Package Type:
Pack
Type:
Insert
Dimension:
26.7 x 6.6 x 22.99 mm