EV20-0.5-02-18M by te connectivity / schaffner emc
Image is representational - see mfr. specs
EV20-0.5-02-18M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 18mH 10kHz 500mA 725mOhm DCR Thru-Hole
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: EV20050218M
Supplier:
Part No:
EV20-0.5-02-18M
Alias/AKA:
801048-SF
COO:
TH
ECCN:
EAR99
25
Package Type:
Tray
Configuration:
Dual
Family:
EV
Attenuation:
N/A
Dimension:
22 x 17 x 26 mm